A.D. Danışan Velisi

Özge Hanım’dan aldığımız desteğin çocuğum için çok olumlu sonuçlarını gördük ve görmeye devam ediyoruz.

Y.C.Ş. Danışan (11 yaş)

Özge ablanın bana çok faydası oldu. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Öğrendiğim her şeyi aileme ve arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

Ç.K. Danışan Velisi

Sadece sabırla beklemek ve istenilen, önerilenleri sabırla hayata geçirmek... Destekleri için Özge Hanım'a teşekkür ederiz.

M.R.K. Danışan Velisi

Lima Psikoloji kurumuna teşekkür ederim. Öncelikle kızım A.'nın davranışlarındaki ve genel durumundaki değişikliklerden çok memnun kaldık. Destekleri için Özge Hanım'a çok teşekkür ederiz.

M. H. Danışan Velisi

Özge Hanım'ı kardeşimin psikolojik destek alması için ve okuma yazmaya yardımcı olabilmek amaçlı tercih ettik. Sevecen ve yakın olması güzeldi.Güzel sonuçlar aldık.Kardeşim için de iyi oldu.Herkese de tavsiye ederim.Bize de yönlendirmeleri oldu.Güzel tavsiyelerde bulundu.İçerde de sevecen ve sıcak bir ortam vardı.Kardeşimin dikkatini çeken şeyler, güzel oyuncaklar da vardı. Memnun kaldık kendisinden.

S. P. Danışan Velisi

Biz çok memnunuz ve hala devam ediyoruz kendisine. Arkadaşımızın tavsiyesi ile gittik. Sıcakkanlı ve ilgili biri. Bizi de doğru yönlendirdiğini düşünüyorum. Kızımı da çok seviyor. Her yönden bizimle ilgileniyor.İyi bir insan. Kızımda da dönüşleri çok iyi oldu. Ciddi aşamada olumlu gelişme kaydettik.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

E. M. (Danışan Velisi)

Özge Hanım ile oğlum için görüştüm.Bir kurumun tavsiyesi ile gittik.Çok güleryüzlü bir insan.Gayet iyi ilerliyoruz. Bizim derdimizi çözmeye çalıştı, uğraştı.Biz şu an hala devam ediyoruz. Gelişme kaydediyoruz. Sonuçları almaya başladık.Özge Hanım'ın bize tavsiyeleri de oluyor.Memnunuz kendisinden. Başka kişilere de tavsiye ederiz.

Ö.D. Danışan Velisi

Arda’ya sanki sihirli bir değnek dokundu. Özge Hanım’ın sayesinde olumlu anlamda çok yol kat etti. Her şey için çok teşekkürler.