Lima Psikoloji’ye gelmeden önce oğlumun birtakım korkuları vardı ama 1 ayı aşkın zamandır geliyoruz. Özge Hanım’dan çok iyi destek aldık. Oğlumda yüzde seksen iyi bir gelişme var.Teşekkürler.

A.A. Danışan Velisi

29 Eylül 2018

 

Mert’te büyük bir derecede ilerleme var. Çünkü biraz içine kapanıktı ve okuma yazması fazla iyi değildi. Ama buraya geldikten sonra açılmaya başladı ve okuma yazmasında da ilerileme oldu. Her şey için teşekkürler.

M.H. Danışan Velisi

19 Eylül 2018

 

Yaşadığımız zor süreci sizin desteğinizle atlattık. Çok teşekkürler.

G.O. Danışan Velisi

16  Eylül 2018

 

Burada aldığım destek beni etkiledi ve beni özel bir şekilde değiştirdi.

A.D. Danışan (8 yaş)

19 Haziran 2018

 

Arda’ya sanki sihirli bir değnek dokundu. Özge Hanım’ın sayesinde olumlu anlamda çok yol kat etti. Her şey için çok teşekkürler.

Ö.D. Danışan Velisi

19 Haziran 2018

 

Başarılı bir süreç oldu. Çocuğum kendini ifade etme becerisi, çevreye uyum, kaygılı olma gibi davranışlarıyla baş edebilmeyi öğrendi. İlgili bir yer olduğunuzu düşünüyorum. Her şey için teşekkür ediyoruz.

B.A. Danışan Velisi

6 Nisan 2018

 

Bazen konuşmak zor geliyordu. Kimsenin beni anlamadığını düşünürken Özge ablayla tanıştım. Başta nasıl yapacağımı anlamak zor geldi ama şimdi bunu yaptığım için mutluyum. Teşekkür ederim.

M.K. Danışan (15 yaş)

2 Nisan 2018

 

Özge Hanım’dan aldığımız desteğin çocuğum için çok olumlu sonuçlarını gördük ve görmeye devam ediyoruz.

A.D. Danışan Velisi

19 Aralık 2018

 

Özge ablanın bana çok faydası oldu. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Öğrendiğim her şeyi aileme ve arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

Y.C.Ş. Danışan (11 yaş)

16 Aralık 2018

 

İkiz kardeşlerin doğmasıyla beraber, kızımız, ilgi alaka ve anne-baba sevgisini, bakıma en üst düzeyde muhtaç bebekler ile paylaşmak zorunda kalmıştır. Henüz 7 yaşındaki kızımız için bu köklü değişim, gerek okul gerekse özel hayatını etkileyen çok zor bir süreç olmuştur. Bu süreci Özge Hanım ile birlikte, ailemizde sevgi ortamı içerisinde aştık. Öyle ki, okulumuzda bir dönem sorun yaşayan kızımız, veli toplantılarında teşekkürler ile örnek gösterilen bir olarak gösterilmeye başlandı
Özge Hanım’a sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

B.T.Danışan Velisi

11 Aralık 2017

İkiz kardeşlerin gelmesi ve 1. sınıfa başlama nedeni ile çok zorlu bir süreçten geçerken, Özge Hanım ile tanışıp bu süreci çok daha kolay atlatabildik. Bundan sonra da her problemde ve zorlukta Özge Hanım ile görüşmelerimizi sürdüreceğimizi düşünmek beni gerçekten rahatlatmaktadır. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Ş.T.Danışan Velisi

11 Aralık 2017

2 aydır Özge Hanım’la olan seanslarımız sonrasında çok iyi geri dönüşler aldık. Oğlumuz artık kendini tanıyor ve ne anlatmak istiyorsa anlatabiliyor. Biz de ona nasıl davranmamız gerektiğini biliyoruz. Bize olan davranışları, oğlumuza olan ilgisi alakası çok iyiydi. Ve ben her şey için çok teşekkür ediyorum

Ö.B.Danışan Velisi

22 Kasım 2017

Sevecen, güler yüzlü karşılama, olumlu sonuçlar aldık. Teşekkür ederiz 🙂

N.K.Danışan Velisi

3 Kasım 2017

Psikolojik danışmanımızın öneri ve uyarılarını elimizden geldiği kadar uyguladık. Çocuğumuzda olumlu davranış değişikliklerinin olması bizi son derece mutlu etti. Kendi düşüncelerimize göre yaptığımız uygulamalarda eksikler ve hatalar olduğunu öğrendik. Çocuğumuz kadar bizim için de faydalı oldu.

M.E.Ö.Danışan Velisi

3 Kasım 2017

Özge Hanım’la yaptığım görüşmeler çok faydalı oldu. Bu sayede eksiklerimizi ve yapmamız gereken şeyleri fark ettik. Her şey için teşekkürler. Sayenizde evimizde daha mutlu bir ortam bulabileceğiz.

M.K.Danışan Velisi

4 Ekim 2017

Çocuğumuza çok faydalı olduğunu gördük ve eksik taraflarının neler olduğunu öğrenmiş olduk. Katkıları için teşekkürler.

N.K.Danışan Velisi

4 Ekim 2017